9. 9. 2024

Dračí lodě

V pořadí druhý celkově již třetí ročník závodu dračích lodí pořádaný naším gymnáziem se uskutečnil letos ke konci června na Brněnské přehradě. Týmy složené ze studentů, ale také učitelů se utkaly ve vzrušujících závodech, kde rozhodovala nejen rychlost, ale i souhra a týmový duch. Atmosféra byla plná nadšení a zdravého soupeření a ti, kteří zrovna neseděli v lodích, hlasitě povzbuzovali své spolužáky a kolegy. Slunečné počasí a skvělé výkony všech účastníků zajistily nezapomenutelný den, který završilo slavnostní předání cen vítěznému týmu ze třídy 4.A, stříbro brala třída 2.D a bronz 2.C. Závod se tak stal tradičním vyvrcholením školního roku a už nyní se všichni těšíme na další ročník, který slibuje být ještě napínavější!