26. 9. 2013

Vyhlášení nejúspěšnějších škol ve sportovních akcích v loňském roce aneb klobouk dolů, křenovští spo

Každý rok se sportovci našeho gymnázia zúčastňují středoškolských soutěží v různých sportovních odvětvích. Jednotlivé soutěže jsou samostatně vyhodnoceny. Vždy jsou vybrány některé z nich za postupové, což znamená, že vyhraje-li škola školní kolo soutěže, postupuje dál do krajského kola, republikového kola a nejlepší sportovci republiky i na svět. Zároveň jsou za každý úspěch nebo dobré umístění přiděleny body, které se na konci roku sečtou a škola, která má největší počet bodů, je vyhlášena jako nejúspěšnější. A teď prosím dobře poslouchejte! Naše děvčata se za loňský školní rok umístila na skvělém třetím místě a ani chlapci se nemají za co stydět. V nemalé konkurenci 40 týmů obsadili desátou příčku.  Proto velké díky všem sportovcům a sportovkyním za výbornou reprezentaci našeho gymnázia. Doufám, že kromě vzpomínek na umístění vám v paměti zůstávají i zážitky a okamžiky strávené na sportovištích.

Fotografie pod tímto článkem jsou pořízeny na slavnostním předání diplomů oceněným školám na Radnici města Brna.

[pe2-gallery class="gallery alignleft" ] [/pe2-gallery]

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.