2. 8. 2021

Ukliďme Česko na Křence

Studenti i učitelé se navzdory pandemii rozhodli pomoci našemu životnímu prostředí. Oblékli rukavice, vzali pytle a vrhli se na úklid svých oblíbených míst.

Procházíte někdy také známá místa, kde jste dříve trávili svůj čas a teď jsou tato místa plná odpadků? Možná i tato zkušenost vedla k nápadu podpořit akci Ukliďme Česko.

Studenti Křenky se této akce zúčastnili ve velkém počtu a v rámci mezitřídní soutěže byli nejlepší sběrači odměněni karamelovým dortem a všichni ostatní účastníci si odnesli také sladkou odměnu.

Dle počtu účastníků za třídu byly dortem odměněny třídy 2. A, 1. B a 3. E. Výhercům ještě jednou gratulujeme a děkujeme za zápal, se kterým se vydali uklízet.

Dále se do této akce zapojili studenti tříd 3. A, 5. A, 4. D a 6. A.

Každá pomoc se počítá a doufejme, že tento rok nebyl jediný, ve kterém naše škola pomáhá přírodě. Snažme se o založení nové, užitečné a snad i kolektiv utužující tradice! 😊

Úklidu zdar!