1. 7. 2022

Celostátní úspěchy v SOČ

V polovině června 2022 se konala celostátní přehlídka prací Středoškoslké Odborné Činnosti. Po úspěšném krajském kole reprezentovaly naši školu v oboru Ochrana životního prostředí dvě studentky Eliška Mazancová z 5.A a Cécile Čechová z 3.E, v oboru Informatika soutěžil Kristian Major z 3.D. Největší úspěch zaznamenala Eliška se svou prací Bryologické zhodnocení přírodní rezervace Malužín.

Obor Ochrana ŽP:

• 3. místo v celostátním kole: Eliška Mazancová (5.A) - Bryologické zhodnocení přírodní rezervace Malužín
  • 6. místo v celostátním kole kole: Cécile Čechová (3.E) - Rozsivky Bacillariophyceae, jejich využití v paleoekologii s příkladem na studii prameniště na lokalitě Bibracte ve Francii
Obor Informatika
  • 15. místo v celostátním kole: Kristian Major (3.D) - Modulace zvuků na analogovém syntezátoru a jejich využití při tvorbě
Podívejte se na videoprezentace všech studentů postupujících do celostátní přehlídky prací SOČ.